Vyberte si trička i boty u nás

14.7.2017 @ 4:44
.

Zamysleme se nad tím, čím jsme chtěli být jako děti. Jistě zazní volby jako kosmonaut, traktorista, popelář, kadeřnice či učitelka v mateřské školce. Jistá část dětí své priority postupně změní, zbývající část však zůstane věrna svým předsevzetím a skutečně se vrhne na dráhu například zmiňované učitelky. V této pozici snad více než kde jinde je nezbytné, aby ona osoba byla v příjemném oblečení, například značky Ecko.

Paní učitelka je osobou, která je klíčová pro náš vstup do školky, následně pak i do školy. Je totiž první osobou, která nám umožní zažít jakési školní povinnosti, pocit, že je to již nastálo a volno končí. Je tedy důležité, jak nás tímto pocitem a uvědomováním si provede. Bude-li v dobré náladě, je zpola vyhráno. V neposlední řadě má na její náladu jistě vliv i oblečení. Může to být třeba značka Ecko, která se hodí vždy.

Dobrá nálada je k nezaplacení

Vezme-li si paní učitelka však oděv jiné značky než je Ecko, může se jí brzy stát, že bude muset neustále upravovat svetřík či kalhoty, které nebudou sedět tak, jak mají.

.
Vyberte si trička i boty u nás
5 (100%)1
.

Author