Vyberte si trička i boty u nás

22.9.2018 @ 13:51

Zamysleme se nad tím, čím jsme chtěli být jako děti. Jistě zazní volby jako kosmonaut, traktorista, popelář, kadeřnice či učitelka v mateřské školce. Jistá část dětí své priority postupně změní, zbývající část však zůstane věrna svým předsevzetím a skutečně se vrhne na dráhu například zmiňované učitelky. V této pozici snad více než kde jinde je nezbytné, aby ona osoba byla v příjemném oblečení, například značky Ecko.

Paní učitelka je osobou, která je klíčová pro náš vstup do školky, následně pak i do školy. Je totiž první osobou, která nám umožní zažít jakési školní povinnosti, pocit, že je to již nastálo a volno končí. Je tedy důležité, jak nás tímto pocitem a uvědomováním si provede. Bude-li v dobré náladě, je zpola vyhráno. V neposlední řadě má na její náladu jistě vliv i oblečení. Může to být třeba značka Ecko, která se hodí vždy.

Dobrá nálada je k nezaplacení

Vezme-li si paní učitelka však oděv jiné značky než je Ecko, může se jí brzy stát, že bude muset neustále upravovat svetřík či kalhoty, které nebudou sedět tak, jak mají.

5.0
01

Author