Průkaz energetické náročnosti budovy

2.8.2018 @ 22:29

Určitě jste už o něm slyšeli, ale k čemu slouží, kdo ho bude potřebovat a kde ho seženu nejlevněji? Na tyto otázky se ptá řada lidí, a my Vám na ně odpovíme. Průkaz energetické náročnosti budovy budou potřebovat lidé, kteří budou stavět, prodávat nebo pronajímat nemovitost. Tento průkaz pak udává informace o tom, jak je stavba šetrná a kolik energie bude potřeba ročně na její vytápění. Odpověď na poslední otázku je více jak jasná, ty nejlepší ceny dostanete u nás.
Průkaz energetické náročnosti budov Vám vyhotovíme v co nejkratším termínu a to na dobu 10 let. Stačí vyplnit objednávkový formulář, který zabere chvilku. Pokud by jste se dále chtěli stát našimi partnery, máme pro Vás mnoho výhod. Výhodami pro Vás, jako pro naše partnery, by byla například individuální kalkulace koncových cen a možnost přístupu do evidence s možností sledování průběhu řešení svých objednávek.

Váš průkaz, naše starost

Protože se naše společnost specializuje pouze na jednu činnost, kterou je vyhotovit pro každého zákazníka průkaz energetické náročnosti budovy, je opravdu zkušená v tom co dělá a je schopna dostát všem svým závazkům.

Author